Сімейні справи

Сімейні справи (розлучення, позбавлення батьківських прав, захист від насильства в сім’ї, усиновлення чи його скасування,визначення аліментів)

Сімейний адвокат — це різновид адвокатської допомоги, яка, пов’язана з особливістю спорів та правових питань, що виникають у сфері сімейного права. Особливість такої допомоги полягає в тому, що в одній сім’ї може виникнути відразу кілька сімейних спорів або юридичних питань, що потребують вирішення.
Питання сімейного права врегульовані Сімейним кодексом України.
Основним предметом розгляду спорів з сімейного права є шлюб.

Шлюб — одна з основних категорій сімейного права. Саме після укладення шлюбу починає людина створення своєї власної сім’ї. І з цього моменту ми можемо з упевненістю сказати про те, що в дію вступають норми сімейного права. Такі норми — норми сімейного законодавства кодифіковано містяться в Сімейному кодексі України. Тому, основним поняттям сімейного права є шлюб. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Проживання однією сім’єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов’язків подружжя, але фактичне перебування в сімейних (шлюбних) відносинах прирівнюється до зареєстрованого шлюбу у випадках поділу майна.

Про те, хто такий сімейний адвокат, більшість з наших громадян знає, на жаль, тільки із закордонних фільмів та серіалів, де багатий і впливовий чоловік по будь-якому питанню консультується з адвокатом по сімейних справах або сімейним адвокатом. Але особиста юридична консультація з сімейних питань — це зовсім НЕ прерогатива забезпечених бізнесменів і політиків.
Для Західного світу мати людину, яка зможе в будь-який час доби проконсультувати по сімейному праву та з інших сімейних питань, — це норма.

Ми переймаємо багато європейських та американських звичок — звичка відвідувати одні й ті ж зручні для нас місця, відвідувати одного перукаря або один і той же спортклуб, але рідко ми довіряємо справи сімейному адвокату.
У нас ще не склалося звички довіряти всі свої питання, пов’язані з правовою діяльністю, одній людині.
У разі необхідності, не маючи свого сімейного адвоката, ми змушені довіряти всі свої справи і таємниці незнайомій людині, в той час як сімейні питання це педантична і особиста сфера життя.

Навіщо потрібен сімейний адвокат.

Взагалі, для багатьох з нас адвокат або юрист — це та людина, до якої звертаються у крайньому випадку і в останню чергу. Хоча багатьох проблем можна було б уникнути, якщо вчасно отримати консультації адвоката по сімейних справах.

Деякі речі, які людина вважає побутовими і не вимагають юридичного втручання, такими не є. Наприклад, ви затопили квартиру знизу. Маючи сімейного адвоката, можна було б проконсультуватися і спланувати те, як вести себе в даній ситуації. Вирішуючи проблему самостійно, ви ризикуєте не тільки довести справу до суду, але й, наприклад, стати жертвою шантажу і здирництва з боку сусідів. Допомога адвоката з сімейного права у свою чергу зможе дати вам цінні поради, а також взяти участь у досудових спорах, якщо це необхідно.

Для чого, власне, потрібен адвокат по сімейних справах? По-перше, він зможе вирішити за вас всі насущні питання, де можуть знадобитися юридичні консультації. Після підписання доручення адвокату, він зможе стати вашим повноправним законним представником, а також надати будь-яку юридичну допомогу в будь-який час доби і будь-який день тижня.

Які справи можна довірити сімейному адвокату — будь сімейні питання від представлення ваших інтересів на зборах членів ОСББ, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів, та багато іншого аж до захисту у кримінальних справах, якщо такі загрожують одному з його підопічних (допомогу одному з перерахованих у договорі членів сім’ї). Іншими словами, послуги сімейного адвоката можуть можуть бути досить різноманітні.

Адвокату по сімейних справах також можна зателефонувати, також, в разі потрапляння в ДТП. Він приїде на місце зіткнення, проконсультує вас і грамотно вирішить ряд питань, а також переконається у правильності складання протоколу та надасть іншу необхідну допомогу. У випадках інших зіткнень з правоохоронними органами (наприклад, якщо вас затримали співробітники міліції) ви також вправі вимагати, щоб до вас прибув сімейний адвокат.

Своєму сімейному адвокату також слід довірити укладання договорів на покупку або продаж нерухомості. Хороші адвокати по сімейних справах перевірять сумлінність покупця / продавця, а також проконсультують з приводу ризиків складання договору, щоб уникнути вивертів і фактів шахрайства з боку вашого покупця / продавця. Адвокат по сімейних питаннях вправі вирішувати всі сімейні спори, з вашого дозволу і у ваших інтересах.

Відповідно із сімейним правом, адвокат по сімейним спорам також вирішить суперечки, що виникають всередині сім’ї (питання про право на спадщину, шлюборозлучний процес і т. д.). Завдяки грамотному поводженню вашого особистого адвоката багато сімейні спори можна закінчити, не доводячи їх до суду.
Адвоката наймають не тільки для вирішення сімейних спорів, а й для приведення сімейної документації в порядок. Наприклад, з його допомогою можна відновити втрачені документи і т. п. Він також вирішує будь-які сімейні питання, пов’язані зі складанням документів.

Залишились запитання? Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами

Залишились запитання? Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами