Кримінальні справи

Кримінальні справи (ефективне відстоювання інтересів потерпілого від злочину; оскарження арештів майна та окремих слідчих дій; правова допомога у ході допитів,обшуків, виїмок майна; побудова стратегії, тактики захисту, доведення невинуватості особи у неправдивому обвинуваченні)

Вчасне звернення до адвоката, при затриманні, або візиті до вас представників правоохоронних органів, це гарантія того, що вам не зможуть інкримінувати додаткових злочинів. При зверненні до нас, ви можете бути впевнені, що ми зробимо усе, для того щоб Ваші права були захищені максимально якісно, проконсультуємо та роз’яснимо Вам, як правильно себе поводити під час допиту чи дачі пояснень, тощо.

При цьому варто також пам’ятати, що адвокат потрібен не тільки підозрюваному чи обвинуваченому, а й навіть, якщо Вас залучають до кримінальної справи як свідка. В нашій практиці не раз траплялись випадки, коли запрошених свідків, правоохоронці дуже хотіли перетворити на обвинувачених, і якби не супровід адвоката, можливо їм би це й вдалося.

“Найтяжче доводити очевидне!” – і це правда, особливо коли це стосується Вашої особи, і коли вас намагаються звинуватити в тому, чого ви не робили.

Пам’ятайте, щоб не казали Вам правоохоронці: Ви маєте право на адвоката, з моменту затримання! Тобто ви маєте право вимагати виклику адвоката з того моменту, коли до Вас підійшли працівники правоохоронних органів, та “запропонували” пройти з ними до відділку поліції. Не зволікайте, вимагайте виклику адвоката, і ні в якому разі нічого не підписуйте, поки не переговорите з адвокатом. Не варто довіряти адвокатам, яких пропонують Вам самі працівники правоохоронних органів – якщо Вас затримали недобросовісні працівники поліції, які хочуть Вас неправомірно звинуватити, то запропонований ними адвокат, скоріш за все буде пильнувати інтереси таких працівників, ніж Ваші.

У ВИПАДКУ ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ВАС АБО ВАШИХ БЛИЗЬКИХ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО АДВОКАТА НЕГАЙНО!
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Чим скоріше Ви звернетесь за допомогою фахівця у галузі кримінального права тим більше у Вас або Ваших близьких шансів не потрапити за грати!

Залишились запитання? Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами

Залишились запитання? Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами